Libraries provider (8.x-1.3) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Version
cs: Verze

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: Always
cs: Vždy

en: Never
cs: Nikdy

en: Source
cs: Zdroj

en: Revert
cs: Vrátit

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: Library
cs: Knihovna
