Library (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Item
he: פריט

en: Message
he: הודעה

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Label
he: תווית

en: Notes
he: הערות

en: Created
he: נוצר

en: Other
he: אחר

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Changed
he: השתנה

en: Due date
he: תאריך יעד

en: Language code
he: קוד השפה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Publishing status
he: מפורסם

en: Library
he: ספריה
