Library (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
