Library (8.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Item
my: အချက်အလက်

en: Message
my: သတင်း

en: Node ID
my: Node ၏ အမှတ်စဉ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Other
my: အခြား

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: About
my: အကြောင်း
