Library (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Transaction ID
sk: ID transakcie

en: Item
sk: Položka

en: Message
sk: Správa

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Label
sk: Označenie

en: Notes
sk: Poznámky

en: Created
sk: Vytvorené

en: Other
sk: Ostatné

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Changed
sk: Zmenené

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: Library
sk: Knižnica

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
