Library (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Transaction ID
vi: Mã giao dịch

en: Item
vi: Mục

en: Message
vi: Thông điệp

en: Node ID
vi: ID node

en: Label
vi: Nhãn

en: Notes
vi: Ghi chú

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Other
vi: Khác

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Transaction id
vi: Mã giao dịch

en: Language code
vi: Mã ngôn ngữ

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: About
vi: Giới thiệu

en: Check out
vi: Kiểm tập tin ra

en: Library
vi: Thư viện
