Library (8.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Node ID
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: Other
bo: གཞན

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད
