Library (8.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Remove
is: Tak burtur

en: Message
is: Boð

en: Created
is: Stovnað

en: Create
is: Stovna

en: Other
is: Annað

en: Language code
is: Málkota

en: Machine name
is: Maskinnavn

en: About
is: Um
