Library (8.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Remove
mn: Устгах

en: Message
mn: Зурвас

en: Created
mn: Үүссэн

en: Language code
mn: Хэлний код

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
