Library (8.x-1.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Transaction ID
kk: Операцияның идентификаторы

en: Remove
kk: Өшіру

en: Message
kk: Хабарлама

en: Label
kk: Атауы

en: Created
kk: Құрылған

en: Other
kk: Басқа

en: Language code
kk: Тілдің коды
