Library (8.x-1.0-alpha3) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Item
te: అంశం

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Message
te: సందేశం

en: Node ID
te: నోడ్ ఐడి

en: Label
te: లేబుల్

en: Created
te: సృష్టితం

en: Other
te: ఇతర

en: Language code
te: భాషా సంకేతం

en: About
te: గురించి
