Library (8.x-1.0-alpha3) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Transaction ID
th: รหัสการทำธุรกรรม

en: Item
th: รายการ

en: Remove
th: เอาออก

en: Message
th: ข้อความ

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Other
th: อื่นๆ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Barcode
th: บาร์โค้ด

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Publishing status
th: สถานะการเผยแพร่
