Library (8.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Remove
bg: Премахни

en: Message
bg: Съобщение

en: Node ID
bg: Номер

en: Label
bg: Заглавие

en: Update
bg: Промени

en: never
bg: никога

en: Notes
bg: Бележки

en: Created
bg: Създадено

en: Language code
bg: Код на език
