Library (8.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Message
os: Хъусинаг

en: Label
os: Нысан

en: Update
os: Сног кæн
