Library (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Transaction ID
ro: Tranzacţia cu ID-ul

en: Item
ro: Produs

en: Remove
ro: Elimină

en: Message
ro: Mesaj

en: Node ID
ro: ID Nod

en: Label
ro: Etichetă

en: Update
ro: Actualizare

en: never
ro: nicioadă

en: Notes
ro: Note

en: Created
ro: Creat

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Changed
ro: Schimbat

en: Language code
ro: Codul limbii

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: Publishing status
ro: Statusul publicării
