Library (8.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Remove
sl: Odstrani

en: Message
sl: Sporočilo

en: Label
sl: Oznaka

en: Update
sl: Posodobitev

en: never
sl: nikoli

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Language code
sl: Koda jezika

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
