Library (8.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Message
ast: Mensax

en: Node ID
ast: ID del noyu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Update
ast: Anovar

en: never
ast: nunca

en: Created
ast: Fechu
