Library (8.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Transaction ID
gl: ID de transacción

en: Item
gl: Elemento

en: Remove
gl: Quitar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Notes
gl: Notas

en: Created
gl: Creado

en: Other
gl: Outro

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Changed
gl: Cambiado

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información
