Library (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Transaction ID
pl: ID transakcji

en: Item
pl: Element

en: Remove
pl: Usuń

en: Message
pl: Wiadomość

en: Node ID
pl: ID zawartości

en: Label
pl: Etykieta

en: Update
pl: Aktualizuj

en: never
pl: nigdy

en: Notes
pl: Notatki

en: Created
pl: Utworzono

en: Getting started
pl: Pierwsze kroki

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Language code
pl: Kod języka

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: daily
pl: dziennie

en: weekly
pl: tygodniowo

en: About
pl: O stronie

en: monthly
pl: miesięcznie

en: User id
pl: Id użytkownika

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: Library
pl: Biblioteka

en: Unable to load the referenced entity.
pl: Nie udało się załadować wywoływanej encji.
