Library (8.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Transaction ID
si: ගණුදෙණු අංකය

en: Item
si: අයිතමය

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Label
si: ලේබලය
