Library (8.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Item
ur: شے

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Message
ur: پیغام

en: Node ID
ur: نوڈ آئی ڈی

en: Label
ur: عنوان

en: Update
ur: تجدید

en: never
ur: کبھی نہیں

en: ID
ur: شناخت

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ
