Library Field (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Approve
ast: Aprobar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Author
ast: Autor

en: Description
ast: Descripción

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Active
ast: Activu

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Close
ast: Zarrar
