Library Field (1.0.0-beta1) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Approve
bn: অনুমোদন দিন

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Author
bn: লেখক

en: Description
bn: বিবরণ

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: View
bn: প্রদর্শন

en: All
bn: সমস্ত

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Module
bn: মডিউল
