Library Field (1.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Author
bs: Autor

en: Description
bs: Opis

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: View
bs: Pregled

en: Theme
bs: Tema

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Active
bs: Aktivan

en: Revisions
bs: Revizije

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni

en: empty
bs: prazan
