Library Field (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (30 entries)

en: Approve
eu: Onartu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Author
eu: Egilea

en: Description
eu: Azalpena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Default
eu: Lehenetsia

en: View
eu: Bista

en: Theme
eu: Tema

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Module
eu: Modulua

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Desc
eu: Beheraka

en: Close
eu: Itxi

en: Approved
eu: Onartuta

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: empty
eu: hutsik

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Custom text
eu: Testu pertsonalizatua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
