Library Field (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (34 entries)

en: Approve
hu: Elfogadás

en: Delete
hu: Törlés

en: Author
hu: Szerző

en: Description
hu: Leírás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: View
hu: Megtekintés

en: Theme
hu: Smink

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Active
hu: Aktív

en: Module
hu: Modul

en: Revisions
hu: Változatok

en: Desc
hu: Csökk

en: Close
hu: Bezár

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Approved
hu: Elfogadott

en: Approval status
hu: Elfogadási állapot

en: Changed
hu: Módosítva

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: JavaScript Code
hu: JavaScript kód

en: empty
hu: üres

en: Offset
hu: Eltolás

en: Custom text
hu: Egyéni szöveg

en: Not Approved
hu: Nem elfogadott

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ
