Library Field (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (30 entries)

en: Approve
it: Approva

en: Delete
it: Elimina

en: Author
it: Autore

en: Description
it: Descrizione

en: Enabled
it: Attivato

en: Edit
it: Modifica

en: Search
it: Cerca

en: Reset
it: Ripristina

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Default
it: Predefinito

en: View
it: Visualizza

en: Theme
it: Tema

en: Created
it: Creato

en: All
it: Tutti

en: Active
it: Attivo

en: Module
it: Modulo

en: Revisions
it: Revisioni

en: Desc
it: Disc

en: Close
it: Chiudi

en: Sort by
it: Ordina per

en: Approved
it: Approvato

en: Changed
it: Modificato

en: Apply
it: Applica

en: empty
it: vuoto

en: Offset
it: Scostamento

en: Custom text
it: Testo personalizzato

en: Not Approved
it: Non approvato

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -
