Library Field (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Approve
th: อนุมัติ

en: Delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Revisions
th: รุ่น

en: Close
th: ปิด

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: empty
th: ว่างเปล่า

en: Custom text
th: กำหนดรูปแบบข้อความเอง

en: Clear Filters
th: ล้างค่า
