Library Field (1.0.0-beta2) - en to cy translation catalogue (24 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Author
cy: Awdur

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Default
cy: Diofyn

en: View
cy: Gweld

en: Theme
cy: Thema

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: All
cy: I gyd

en: Active
cy: Gweithredol

en: Revisions
cy: Diwygiadau

en: Close
cy: Yn agos

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: empty
cy: gwag

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
