Library Field (1.0.0-beta2) - en to et translation catalogue (31 entries)

en: Approve
et: Kiida heaks

en: Delete
et: Kustuta

en: Author
et: Autor

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Default
et: Vaikimisi

en: View
et: Kuva

en: Theme
et: Teema

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Module
et: Moodul

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Desc
et: Kahanev

en: Close
et: Sulge

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Approved
et: Kinnitatud

en: Approval status
et: Heakskiidu olek

en: Changed
et: Muudetud

en: Apply
et: Rakenda

en: empty
et: tühi

en: Offset
et: Nihe

en: Custom text
et: Kohandatud tekst

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav
