Library Field (1.0.0-beta2) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Approve
mg: Ekena

en: Delete
mg: Fafaina

en: Author
mg: Mpamorona

en: Description
mg: Andinindininy

en: Search
mg: Karoka
