Library Field (1.0.0-beta2) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: Approve
mr: स्वीकार

en: Delete
mr: मिटवा

en: Author
mr: लेखक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Active
mr: सक्रिय

en: Close
mr: बंद

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
