Library Field (1.0.0-beta2) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Approve
os: Сфидаргонд чындæуæд

en: Delete
os: Аппар

en: Author
os: Автор

en: Description
os: Афыст

en: Enabled
os: Иу у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Default
os: Æнæивд

en: View
os: Фенд
