Library Field (1.0.0-beta2) - en to ro translation catalogue (30 entries)

en: Approve
ro: Aprobă

en: Delete
ro: Șterge

en: Author
ro: Autor

en: Description
ro: Descriere

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Default
ro: Implicit

en: View
ro: Afișează

en: Theme
ro: Temă

en: Created
ro: Creat

en: All
ro: Toate

en: Active
ro: Activ

en: Module
ro: Modul

en: Revisions
ro: Revizii

en: Desc
ro: Descendent

en: Close
ro: Închideți

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Approved
ro: Aprobat

en: Changed
ro: Schimbat

en: Apply
ro: Aplică

en: empty
ro: gol

en: Offset
ro: Decalaj

en: Custom text
ro: Text personalizat

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent
