Library Field (1.0.0-beta2) - en to sk translation catalogue (32 entries)

en: Approve
sk: Schváliť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Author
sk: Autor

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Default
sk: Predvolené

en: View
sk: Zobraziť

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Module
sk: Modul

en: Revisions
sk: Revízie

en: Desc
sk: Zostupne

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Approved
sk: Schválené

en: Approval status
sk: Stav schválenia

en: Changed
sk: Zmenené

en: Apply
sk: Použiť

en: JavaScript Code
sk: Kód JavaScriptu

en: empty
sk: prázdne

en: Offset
sk: Ofset

en: Custom text
sk: Vlastný text

en: Not Approved
sk: Neschválené

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
