Library Field (1.0.0-beta2) - en to tr translation catalogue (31 entries)

en: Approve
tr: Onayla

en: Delete
tr: Sil

en: Author
tr: Yazar

en: Description
tr: Açıklama

en: Enabled
tr: Etkin

en: Edit
tr: Düzenle

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Default
tr: Varsayılan

en: View
tr: Görüntüle

en: Theme
tr: Tema

en: Created
tr: Oluşturulma

en: All
tr: Tümü

en: Active
tr: Etkin

en: Module
tr: Modül

en: Revisions
tr: Sürümler

en: Desc
tr: Azalan

en: Close
tr: Kapat

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Approved
tr: Onaylı

en: Changed
tr: Değişti

en: Apply
tr: Uygula

en: empty
tr: boş

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Custom text
tr: Özel metin

en: Not Approved
tr: Onaylanmadı

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan
