Library Field (1.0.0-beta3) - en to da translation catalogue (32 entries)

en: Approve
da: Godkend

en: Delete
da: Slet

en: Author
da: Forfatter

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: View
da: Vis

en: Theme
da: Tema

en: Created
da: Oprettet

en: All
da: Alle

en: Active
da: Aktiv

en: Module
da: Modul

en: Revisions
da: Versioner

en: Explanation
da: Forklaring

en: Desc
da: Faldende

en: Close
da: Luk

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Approved
da: Godkendt

en: Changed
da: Ændret

en: Apply
da: Udfør

en: empty
da: tom

en: Offset
da: Forskydning

en: Custom text
da: Tilpasset tekst

en: Not Approved
da: Ikke godkendt

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende
