Library Field (1.0.0-beta3) - en to el translation catalogue (32 entries)

en: Approve
el: Έγκριση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Author
el: Συντάκτης

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: View
el: Προβολή

en: Theme
el: Θέμα

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Active
el: Ενεργό

en: Module
el: Μονάδα

en: Revisions
el: Αναθεωρήσεις

en: Explanation
el: Επεξήγηση

en: Desc
el: Φθί

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Approved
el: Εγκεκριμένο

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: empty
el: κενό

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Custom text
el: Προσαρμοσμένο κείμενο

en: Not Approved
el: Μη εγκεκριμένο

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
