Library Field (1.0.0-beta3) - en to eo translation catalogue (22 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Active
eo: Aktiva

en: Revisions
eo: Malfaroj

en: Explanation
eo: Klarigo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
