Library Field (1.0.0-beta3) - en to fil translation catalogue (14 entries)

en: Approve
fil: Aprubahan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Author
fil: May akda

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Search
fil: Hanapin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Default
fil: Pamantayan

en: View
fil: Tingnan

en: Created
fil: Inilikha

en: All
fil: Lahat

en: Active
fil: Aktibo
