Library Field (1.0.0-beta3) - en to is translation catalogue (28 entries)

en: Approve
is: Samþykkja

en: Delete
is: Eyða

en: Author
is: Höfundur

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: View
is: Skoða

en: Theme
is: Þema

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: All
is: Allt

en: Active
is: Virkt

en: Module
is: Eining

en: Revisions
is: Útgáfur

en: Explanation
is: Útskýring

en: Close
is: Loka

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Approved
is: Samþykkt

en: Apply
is: Virkja

en: empty
is: tómt

en: Not Approved
is: Hafnað

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
