Library Field (1.0.0-beta3) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Author
mk: Автор

en: Search
mk: Барање

en: Settings
mk: Поставки

en: Active
mk: Активно

en: empty
mk: празно

en: - All -
mk: - Сите -
