Library Field (1.0.0-beta3) - en to oc translation catalogue (30 entries)

en: Approve
oc: Aprovar

en: Delete
oc: Suprimir

en: Author
oc: Autor

en: Enabled
oc: Activat

en: Edit
oc: Modificar

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: View
oc: Veire

en: Theme
oc: Tèma

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: All
oc: Tot

en: Active
oc: Actiu

en: Module
oc: Modul

en: Explanation
oc: Explicacion

en: Close
oc: Tampar

en: Sort by
oc: Triar per

en: Approved
oc: Aprovat

en: Changed
oc: Modificat

en: Apply
oc: Aplicar

en: empty
oc: vide

en: Offset
oc: Decalatge

en: Custom text
oc: Tèxte personalizat

en: Not Approved
oc: Pas aprovat

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
