Library Field (1.0.0-beta3) - en to ps translation catalogue (20 entries)

en: Approve
ps: منل

en: Delete
ps: ړنګول

en: Author
ps: ليكوال

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: Theme
ps: ویینه

en: ID
ps: پېژند

en: All
ps: ټول

en: Active
ps: فعال

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Close
ps: تړل

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Approved
ps: منل شوي

en: Apply
ps: تطبيقول

en: empty
ps: تش

en: - All -
ps: - ټول -
