Library Field (1.0.0-beta3) - en to se translation catalogue (12 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Author
se: Čálli

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Revisions
se: Versuvnnat

en: Close
se: Gidde

en: Sort by
se: Sirre

en: empty
se: guoros
