Library Field (1.0.0-beta3) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Approve
sr: Одобри

en: Delete
sr: Избриши

en: Author
sr: Аутор

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: Theme
sr: Тема

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен
