Library Field (1.0.0-beta3) - en to uk translation catalogue (35 entries)

en: Approve
uk: Схвалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Author
uk: Автор

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: View
uk: Перегляд

en: Theme
uk: Тема

en: Created
uk: Створено

en: All
uk: Все

en: Active
uk: Активно

en: Module
uk: Модуль

en: Revisions
uk: Редакції

en: Explanation
uk: Пояснення

en: Desc
uk: Спад

en: Close
uk: Закрити

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Approved
uk: Схвалено

en: Approval status
uk: Стан схвалення

en: Changed
uk: Змінено

en: Apply
uk: Застосувати

en: empty
uk: порожньо

en: Offset
uk: Зміщення

en: Reject
uk: Відмовити

en: Custom text
uk: Власний текст

en: Not Approved
uk: Не схвалено

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: Reviewer
uk: Рецензент

en: - All -
uk: - Усе -

en: Asc
uk: Зрост
