Library Field (1.0.0-beta4) - en to az translation catalogue (28 entries)

en: Approve
az: Təsdiq edin

en: Delete
az: Sil

en: Author
az: Müəllif

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: Theme
az: Tema

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Module
az: Modul

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Desc
az: azaldın

en: Close
az: Bağlı

en: Sort by
az: Sırala

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: empty
az: boş

en: Offset
az: Ofset

en: Custom text
az: Fərdi mətn

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
