Library Field (1.0.0-beta4) - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: Approve
ca: Aprova

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Author
ca: Autor

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: View
ca: Mostra

en: Theme
ca: Tema

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Active
ca: Actiu

en: Module
ca: Mòdul

en: Explanation
ca: Explicació

en: Close
ca: Tanca

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Approved
ca: Aprovat

en: Changed
ca: Canviat

en: Apply
ca: Aplica

en: empty
ca: buit

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Custom text
ca: Text personalitzat

en: Not Approved
ca: No aprovat

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -
