Library Field (1.0.0-beta4) - en to cs translation catalogue (31 entries)

en: Approve
cs: Schválit

en: Delete
cs: Smazat

en: Author
cs: Autor

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: View
cs: Zobrazit

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Active
cs: Aktivní

en: Module
cs: Modul

en: Revisions
cs: Revize

en: Explanation
cs: Vysvětlení

en: Desc
cs: Sestupně

en: Close
cs: Zavřít

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Approved
cs: Schváleno

en: Approval status
cs: Stav schválení

en: Changed
cs: Změněno

en: Apply
cs: Použít

en: empty
cs: prázdné

en: Offset
cs: Posun

en: Custom text
cs: Vlastní text

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně
